Sokol Háj - Hostomice 0:3

01.05.2012 20:59
Bezchybný výkon rozhodčích, jak hlavního, ale především pomezních pomohl k tomu, že tento zápas byl především korektně řízen.Samozřejmě všude se najdou "rejpálci"  a řeči typu, ten by mohl mávat leda při posunování vagónů, no tyto slova vyletěli pouze do vzduchu, jako popel starých hadrů, v předvečer spálených čarodejnic.Samotná hra  našeho týmu v tomto zápase ukazuje, že jenom jména na trávníku už nestačí na to, aby měla kopaná v Háji svoji tvář.Svoje tréninkové dávky tito hráči dávno vyčerpali a  už se jenom hlasitým projevem snaží o to, na sebe upozornit.Samozřejmě máme i svoje pilíře na kterých trenér staví svůj team, ať je to Homolka , který je prakticky schopný hrát na všech postech a na "bomby" nebo Zajpt, jenž se sice neprojevuje na venek  ale dává do hry vše, Staněk např. neváhá sundat sádru z ruky a nechá si jí ovázat dlahou jen proto, aby mohl pomoci svými výkony našemu manšaftu.Nebo Nohejl, který sice sám říká že není žádný velký fotbalista, ale minimálně svým fyzickým fondem by utahal obě strany(dnes nehrál pro zranění).Ano, není to úplně hodnocení dnešního zápasu, je to ale takový náhled do kopané Sokolu dnešních dnů, trenér má v tomto směru prakticky málo možností jak ovlivnit následující zápas, protože s některými hráči se vidí na trénincích asi tak často jako jeptiška s milencem.Vyloženě zklamáním a vyhozenými penězi, pak byl nákup Karlíka, ponaučení pro příště.Ostatní, kteří se svým přístupem a hrou také podílejí na naší hře se nemusí mračit nad tím že jsem je opomněl, nestalo se tak ve špatném úmyslu a i vám dám prostor na těchto stránkách.                 
Čo by som dnes vypichol , asi to, že házenkářský styl  před brankou soupeře už vyšel z módy a že by se víc hodila kombinace s jednoduchým zakončením a také to že fotbal je hra kolektivní a někteří hráči musí pro výsledek také něco udělat a ne jen (kecat) kritizovat.
Sestava : Job, Zajpt Homolka Moldavčuk Staněk,Kastl Martinec Brunclík Kubásek M,Račkovič Balog , Ulehla  Šlechta
Čk : Račkovič