Sokol Háj - FK Stavoren Kostomlaty 1:0

05.05.2013 09:26
Krásné počasí pro fotbal.To bylo sobotní odpoledne, které nám připravilo match mezi Sokolem Háj a Fk Stavoren Kostomlaty.Hra začala s úderem patnácté hodiny a hned v úvodu se ukázalo že nepůjde o jednoduchý zápas z naší strany.Kostomlaty se snažili už od začátku tlačit dopředu, ale naši borcí chtěli odčinit smolnou porážku z minulého kola a tak odrazili počáteční nadšení hostí a postupně sami začali ohrožovat branku soupeře.Jenomže teprve Mutl dokázal překonat brankáře Kostomlat.Za zmínku stojí také mega šance Nohejla J, který se po individuální akci dostal až do malého vápna, no nezadařilo se a balón poslal mimo.Ostatní se svými příležitostmi naložili stejně a tak jsme šli do druhé půle s hubeným vedením. Ve druhém poločase bylo vidět na Kostomlatech, že byla v kabině menší slovní masáž a opět se snažili o úpravu výsledku.Zase nám nějaký čas trvalo, než jsme otupili ostří soupeře  a znovu vrátili pohodu na naše kopačky.Bechyňský a Brunclík mohli uklidnit naše řady, protože měli několikrát možnost gólově zakončit,ale skóre zůstávalo stále stejné.Škoda že Kubásek S jun. nukázal některou ze střel z minulého zápasu, protože ty které vyslal na branku mířili hodně mimo. Množství promarněných šancí nás mohlo mrzet, protože prakticky v závěru zápasu se řítil hráč hostí sám na naši branku, ale Job nás jako správný brankář podržel.
Job, Zajpt Homolka Staněk, Nohejl B, Mutl Nohejl J Brunclík Kubásek S jun., Bechyňský Kubásek ( Siřiště)
Thorand
Branka - Mutl