Sokol Háj - Fk Novosedlice 2:1

21.05.2012 10:19
Novosedlice přijeli do Háje s viditelným cílem a to byl zisk tří bodů za jakoukoli cenu.Náš team zahrál ale svoji standartní hru a stále častěji jsme se dostávali na půlku soupeře.První branky na sebe nenechali dlouho čekat a  "metráček" Balog v klidu proměnil svoje dvě největší  šance. 2:0 byl výsledek který se hostům vůbec nelíbil a snažili se s tím něco udělat ale byli jsme to opět my kdo měl možnost upravit skóre v náš prospěch.Nejdříve se Staněk hokejovým způsobem dostal do brejku ale nepodařilo se mu zakončit.Také Kastl se snažil, ale jeho pokus o přelobování skončil v náručí brankáře.Konec zápasu byl hodně emotivní hlavně po vstřelené gólu Novosedlic. Job v naší brance pochytil na své dovolené v Chorvatsku něco z balkánské nátury a jeho horkou hlavu zchladil sudí červenou kartou.Stejnou barvou ohodnotil i projevy dvou hráčů z Novosedlic. A tak sice hosté nakonec vyhráli 1:2, ale pouze  na červené karty.
Setava - Job, Moldavčuk Zajpt Kubásek S(ml.) Staněk, Karlík Brunclík Kastl Havelka, Balog Homolka , Kubásek S(st.)
Branky - Balog 2