Sokol Háj - FK Hostomice 3:5

01.05.2013 20:46
Začátek zápasu ............................................................ a krutibrko 0:1 .................................hoší jedém.......................Bóďo nepruď.....................ten pomezní musel bejt snad slepej 0:2.....................hezky Stanley, krásná šupa 1:2.............Tak a druhej poločas............. nikomu se nechtělo do zdi, tak tady to máme, z trestňáku 1:3.............................. Stanley dej to tam, jenom tyč......................Guli na scénu..................to je střídání, Guli 2:3.............................jooooooooooo Bóďa 3:3..........to si snad děláte prdel, odkopněte to někam, no nic 3:4 , není možný................poperem se o to ještě!!!!!....................3:5 rozhodčí píská konec :-( Co se dá dělat, no co, bavit se dál fotbalem, to je na tom to nejkrásnější :-)
Thorand, Zajpt Kubásek S jun. Siřiště (Havelka) Nohejl B, Brunclík (Homolka) Nohejl J Mutl Bechyňský, Kubásek M (Staněk) Martinec
Branky
Kubásek S jun., Homolka, Nohejl B