Sokol Háj - Duchcov B 3:0

04.09.2011 19:41

Diváci, kteří navštívili utkání s Duchcovem B viděli nejen branky, ale i hezké fotbalové akce.Těch bylo zejména více v první části hry.Už první střela v 8 min. utkání, kterou jsme ohrozily branku hostí a kterou brankář Duchcova B stěží vytlačil mimo, dávala určité signály, že hra bude mít spád.To, že si Martin Homolka postavil míč po faulu na našeho hráče před velké vápno, mnoho fanoušků potěšilo, protože tento player umí dávat z tohoto místa krásné branky.Sice s přispěním hostujícího hráče, ale míč zaplul do branky 1:0.Rovněž Jiří Balog měl celou řadu šancí, kdy mohl zvýšit skóre utkání, ale neměl přesnou mušku.Vše si ale vynahradil v 35 min., kdy po individuální akci se levou nohou přesně trefil do levého růžku brány 2:0.

V další části  naše hra polevila a Duchcov se snažil o vyšší aktivitu, ale přesná práce v obraně, pod taktovkou Petra Zajpta, nedovolila větší ohrožení naší branky.Naopak po ose Staněk - Brunclík se dostal balon k Bohuslavu Nohejlovi a ten svojí "slabší" levou nohou v 78 min. vymetl míčem pavučinu, v pravém rohu branky 3:0.Hra byla dále narušována častými fauly hostujících hráčů, ale náš tým zbytek utkání zvládl a tak nám v Háji zůstali tři body.

Branky

Homolka,Balog,Nohejl

Sestava

Job, Zajpt Homolka Řezáč Moldavčuk, Brunclík Kubásek S  Staněk Nohejl, Balog (Martinec) Kubásek M (Kuriljak)

Fotogalerie: Sokol Háj - Duchcov B