Sokol Háj - Chlumec 1:3

12.02.2012 09:33

To, že jsme ve včerejším utkání opět prohráli, je fakt o kterém ví nejen fanoušci, kteří se ve skromném počtu zůčasnili, ale také všichni, kdo se kliknutím přesunuli z našeho webu na odkaz - výsledky lidovky ..... - Střelou z velkého vápna jsme se ujali vedení 1:0, tato branka byla vcelku zasloužená, protože hráčům z Chlumce jsme byli minimálně rovnocenným soupeřem a v některých chvílích jsme je i přehrávali.Jenomže náš brankář daroval borcům z Chlumce  góly stejně tak, jako Karel Gott, své best cédéčko největší posluchačce na svém turné.Ale naši chlapci kupodivu nesklopili své hlavy, ale srdnatě se snažili s výsledkem něco udělat.No, největší šanci spálil Guli (Martin Homolka), který z blízka pálil jen do nohou brankáře a i další šance se minuli účinkem a tak hráči odcházeli po skončení zápasu do kabin zklamaní.

Branky - Martinec

Wildner, Kubásek Moldavčuk Svoboda Řezáč, Kastl Kubásek M Staněk Nohejl, Homolka Martinec,

V dnešním okénku by jsme se chtěli věnovat hráči s patnáctkou na zádech.

Dlouhou dobu byl tento hráč pro nás na tribuně záhadou, hlava přikrytá čepicí a tělo obalené několika vrstvami oblečení pořád vyvolávalo otázku kdo to je? Zpracování míče a jeho přesné pasy, nutily fanoušky přirovnávat tohoto hráče k velikánům fotbalového umění dnešní doby.Rychlý pohyb po hřišti a jakoby  nutkání být u všeho, to byl charakteristický rys tohoto hráče.Ale jedna z akcí rozlouskla tento oříšek.Hráč s patnáctkou na zádech se protáhl po pravé straně, "udělal" několik hráčů soupeře, oklamal pohybem i posledního obránce, připravil si střelu na pravou nohu a vystřelil.Hláška jednoho z fanoušků, ještě že tu není les, nás konečně přivedl na jméno tohoto hráče.No jasně, vykřikl někdo, to je přece Bohouš(Bohumil Nohejl).Jeho láska k přírodě se opět projevila a přes to že mohl otevřít skóre utkání, neodolal a vyhnal ptáky posedávající na síti za brankou a tím je uchránil od umrznutí.Tento jeho čin je možná chválihodný a dokonce se našel i jeden ornitolog který okamžitě nabídl čestné členství tomuto hráči za záchranu několika zpěváčků, ale vedoucí branka by jistě vnesla klid na naše kopačky.Trefná byla i poznámka jednoho z přihlížejících který pronesl "tohle ať si nechá na Batlík" Ale jinak je nutné říci, že tohoto borce s tváří chlapce i když s mírným strništěm, by jsem přál každému týmu.Je příkladem pro mladší hráče, nezkazí žádnou legraci a je stále platným hráčem -( au, ještě dnes cítím v žebrech tlak jeho služební zbraně jinak by tato poslední věta ani nevznikla :-)))