Sokol Háj - Baník Ohníč 3:2

31.03.2012 20:52

Psát o tomto vítězství jako o zaslouženém, by nebyla úplně pravda.První poločas byl ale velmi vyrovnaný, ujali jsme se vedení po krásné akci a zakončení Baloga.Hostům se podařilo záhy vyrovnat a tak se začínalo od znovu.Jenomže Ohníč dostal první bonus od hlavního rozhodčího v podobě pokutového kopu, Marek Job vystihl směr míče a potěšil tak nejenom své spoluhráče, ale také promrzlé domácí diváky. Martinec naplnil české přísloví " nedáš,dostaneš" beze zbytku a po přihrávce od Nohejla, nekompromisně zavěsil.Toto vedení však bylo zřejmě trnem v oku hlavního rozhodčího, protože ve druhém poločase  ohodnotil teatrální pád hráče Ohníče ve velkém vápně opět pokutovým kopem.Tentokrát se exekutor kopu nemýlil a srovnal stav na 2:2.Baník Ohníč se v této fázi utkání ujal iniciativy, hnal na naši branku jeden útok za druhým a několikrát velmi ohrozil naší "svatyni" .Hráčům Sokolu už pomalu docházel dech, ale Martin Homolka chtěl trochu uklidnit hru a vyvezl míč ven z naší půlky.Dařilo se mu v postupu a dostal se až na nějakých dvacet metrů od branky soupeře, tam si srovnal balón na levou nohu a nádhernou střelou rozvlnil síť brankáře Ohníče.Obrovská radost vlila naším borcům novou krev do žil a opět srovnali hru.Také my jsme si mohli zkusit kopnout penaltu,ale evidentní stažení hráče Háje v brankovišti soupeře, nebylo posouzeno jako provinění proti pravidlům.Konec zápasu v podání hráčů Ohníče připomínal podzim v sadech, protože kdykoli se potom dostali do prostoru našeho velkého vápna, padali k zemi jako shnilá jablka, tedy bez cizího přičinění.Na skóre se už nic nezměnilo a tak naši borci nakonec zvítězili 3:2.

Sestava - Job, Nohejl Homolka (Havelka) Zajpt Staněk,Kastl Martinec Brunclík Kubásek S,Karlík (Moldavčuk) Balog

Branky : Balog