Slovan Sobědruhy - T.J. Sokol Háj 4:3

20.10.2013 19:53
Včerejší zápas probíhal jako na houpačce, nejdříve jsme dvakrát dotahovali a dokonce jsme i vedli, ale Sobědruhy si nakonec nechali tři body doma. Hosté se ujali vedení 1:0 na začátku zápasu. Hájští se snažili o srovnání a konečně se povedlo, Brunclik pěkně zahrál trestný kop, Mutl ukázal, že to dobře umí i hlavou a vyrovnal na 1:1. Slovan po jedné z akcí opět strhl vedení na svou stranu. Zase jsme museli dotahovat. Balog zatáhl míč do velkého vápna a už to vypadalo, že se mu i zadaří, ale hráč Sobědruh ho poslal k zemi a kopali jsme pokutový kop. Brunclík se jako vykonavatel nemýlil  a opět bylo srovnáno 2:2. Pohledná akce po ose Brunclík , Staněk, Mutl přinesla našemu týmu vedení . Posledně jmenovaný krásně trefil balón a radost měli nejen hráči ,ale i početná část fandů Háje 2:3. Vedení jsme udrželi do poločasu. Nálada byla skvělá a v kabině si chlapci stanovili určitou strategii do druhé půle. Dokonce to vypadalo, že se plán vydaří, jenomže Sobědruhy měli zjevně také stanoveny cíle pro druhý poločas. Brzy srovnali  na 3:3  a přidali i čtvrtou branku. To se nemělo stát. Do našich řad se vetřela nervozita a i když jsme se moc snažili, gól už nepadl. Objektivně musíme říci, že Slovan  šel za svým cílem mnohem důrazněji a to mu přineslo tři body.
Thorand, Zajpt Kubásek M Moldavčuk Řezáč, Mutl Brunclík Homolka Bechyňský, Staněk Balog
Siřiště, Trojek
Branky - Mutl 2, Brunclík