SK Viktorie Ledvice B - Sokol Háj 0:1

16.06.2013 12:13
Old Dodgs, tedy starý páky nastoupili proti mladým puškám z Ledvic.No a jak se říká , taky to jde.Zpocená trika z prvního poločasu odložili a na plac nastoupila mladá garnitura.Řeč je o Kadeřábkovi a Kubáskovi S sen.Ten se mohl také zapsat do střeleckých tabulek , ale ve svém týmu nechtěl být zřejmě prorokem a tak svoji šanci nezakončil. O vítěznou branku se tak postaral někdejší hráč Ledvic Jarda Mutl a ukázal, že stále nepatří do starého železa a pro náš tým je více než platným hráčem. Kuriozitkou bylo, že se na  place vystřídala celá Kubáskovic rodina  , započítáme i Siřištěho, to je bratranec, takže vytvořili prakticky jednu čtvrtinu týmu.
Sestava
Job, Homolka Moldavčuk Siřiště Staněk, Mutl Bechyňský Brunclík Kubásek M, Kubásek S sen.(Kubásek S jun.) Kadeřábek(Řezáč)
Ulehla, Cáder
Branka - Mutl
ČK - Bechyňský