Rtyně - T.J.Sokol Háj 1:2 pp

25.04.2015 21:35
Nutno řící, že zaslouženou remízou skončilo utkání ve Rtyni. První poločas nevynikal žádnou velkou podívanou a snad jen hlavička Mutla na jedné straně a střela domácích,  se kterou měl Job dost práce, přinesla trochu vzrušení. Druhá půle měla více fotbalových momentů, například dva brejky Brunclíka vypadali nadějně, ale to,  že neumí udržet míč při běhu u nohy ho připravilo o možná gólové zakončení (prý nerovný terén, no jasně). Potom se zrodila pěkná fotbalová akce.  Kubásek S. poslal míč Kastlovi, ten obešel dva protihráče a hezkým centrem našel do velkého vápna nabíhajícího Mutla. Jeho placírka rozvlnila domácí síť. No a když už to vypadalo na tři body, předvedli borci ze Rtyně jasnou ukázku toho, že se vyplatí hrát až do konce. Osamocený hráč domácích hlavou srovnal na 1:1. Následné penalty nakonec přidělili druhý bod nám.Hezké bylo zavzpomínání domácích fanoušků na našeho Luďu Hlavničku, který ve Rtyni jako mladík hrával.