Proboštov B - T.J.Sokol Háj 4:2

08.06.2014 20:58
Na začátku všeho byla sázka s trenérem, výhra znamená , že se nebude do prvního podzimního zápasu holit :-).  Hráči se k tomu  podle toho postavili a bez respectu se snažili o útočnou hru. První naši velkou šanci měl Řezáč, který poslal střelu na branku soupeře a brankář jí jen s obtížemi vytáhl na roh. Proboštov ale ukázal, že je na špici právem, jako přes kopírák padli první dvě branky. Pas na křídlo, centr do šestnáctky, úklid balónu do branky 2:0. Třetí gól přidali po penaltě, teatrální pád hráče domácích odměnil hlavní rozhodčí pokutovým kopem 3:0.                                                                                                                    Druhý poločas přinesl opět větší aktivitu hájských. Balogova šance byla zatím bez úspěchu, ale Brunclík se již nemýlil 3:1. Po střídání se na hřiště dostal Moldavčuk a po několika minutách svého učikování, se mu povedlo snížit na 3:2. Už to vypadalo na další zářez Brunclíka, ale místo očekávaného zakončení zbytečně nahrával a bylo po vyrovnání. Vzápětí přišel trest, po ojedinělé šanci soupeře ve druhé půli, jsme zbytečně inkasovali čtvrtý gól. Zápas si zasloužil min. remízu, ale protože se fotbal hraje na branky a soupeř ukázal, že je dávat umí, odvezli jsme si tak jen další zbytečnou porážku.