Proboštov 6:0 (2:0) Tělocvičná jednota Sokol Háj

22.10.2017 06:40
Kdo přišel později jako já, tak toho určitě překvapila informace o tom, že je to už 2:0 pro domácí. Z mého pohledu to vypadalo s námi dobře, stále jsme se tlačili před branku soupeře a rozhodně jsem nepředpokládal že už prohráváme.Po několika minutách rozhodčí píská konec prvního poločasu a tak trochu jsem doufal, že druhá půle přinese další tlak, který by přinesl nějakou branku a možná vyrovnání. Jenomže přišlo zranění Kühnela a přesto, že se snažil dále pokračovat, tak to nešlo. Této situace využili domácí pro další gólový zápis, Kurt již nemohl plnit řádně své brankářské povinnosti a balon z hlavy soupeře neměl již žádnou překážku. Mezi tyče se postavil Job. My jsme se dostali poté už jen k ojedinělým výpadům a naopak domácí dokázali ještě přidat další góly a my tak odjeli z Proboštova s větším brankovým přídělem.