Přestupy ve fotbalové Evropě

15.07.2012 20:43
Je tady období fotbalových přestupů a hostování, kluby se na různých úrovních snaží získat pro sebe to nejlepší z nabídky.A tak můžeme s otevřenými ústy sledovat pohyby hráčů, kdy například Thiago Silva a Zlatan Ibrahimovič odcházejí do PSG, Hamit Altintop se vrací na rodnou hroudu a vyzkouší si dres Galatasaray, anebo překvapivý přestup shootera Didiera Drogby do Shangai Shenua (Chi).Mezi podobné fotbalové pecky, kdy kluby získávají hráče na přestup, se tak může zařadit i TJ Sokol Háj.Po delších jednáních, se nám podařilo do našeho týmu získat "natrvalo" taková esa jako Martin Homolka,Bohumil Nohejl, Martin Kastl,Roman Ulehla, Jiří Balog,Karel Svoboda, Jan Nohejl.Ale také mladé nadějné hráče - Michala Kubáska a Lukáše Moldavčuka.
Nadcházející sezóna nám pomalu klepe na dveře a my doufáme že se nejen tito borci, ale všichni hráči v našem teamu budou snažit ukázat, že jejich fotbalové srdce bije pro TJ Sokol Háj.
Na naší webové stránce si potom fanoušci budou moci přečíst jak se jim to daří, ale samozřejmě správný fanda patří za "klandr", takže vás budeme očekávat nejen při našich domácích zápasech, ale přijeďte se za námi podívat i na zápasy hrané venku.