Pozvánka na úvodní utkání

23.08.2016 19:50
Zdravím Vás přátelé, po krátké letní odmlce se opět můžeme těšit na nadcházející fotbalovou sezónu. Samozřejmě tím myslím fotbalovou sezónu Okresního přeboru dospělých - Teplicka. Jsou tu jistě i tací, kteří se těšili na naší  ligu ePojisteni.cz. No podle uvážení fotbalových bafuňářů se naše liga kvalitativně posunula od minulých dob velmi daleko a tak bude větší část fotbalových zápasů naší ligy k vidění pouze na placených kanálech. Dle jejich filozofie se musí za kvalitu platit. No nic.                                         
My se však soustřeďme na náš tým, který přichází do této sezóny s mnoha novinkami. Nejprve odešel za lepším (Baník Most) náš trenér Jiří Eliáš, tímto mu zároveň děkujeme za práci v našem fotbalovém oddíle a v novém působišti ať se mu daří.  K nám naopak přichází nový trenér s mnoha zkušenostmi, pan Luboš Vaigl. Dále se na hřišti objeví nové tváře David Dunda , Patrik Herák a dá se říci, že hlavní přestupovou hvězdou tohoto ročníku, je Petr Eliáš. Také se nám podařilo získat na stálo Lukáše Koubu a Víta Poura a dále se znovu objeví navrátilec Martin Staněk, který byl na hostování. A nakonec jsme si nechali další významnou událost a tou je, že novým předsedou našeho fotbalového oddílu se stal pan Jan Urbanczyk. Tak přátelé vidíte že je toho hodně a že je nač se těšit. Takže nezapomeňte sobota od 15:00