Pár otázek na trenéra Sokolu Háj

28.12.2011 19:07
Jak by jsi zhodnotil podzimní část?
Podzimní část se povedla tak na půl.Po prvním mírně nervózním utkání , jsme vstoupili do dalších zápasů s mnohem menším respektem k soupeřům, ale s větší bojovností.Rychlý a kombinační fotbal přinášel své ovoce, bodově jsme nevycházeli na prázdno, dávali jsme i dost branek a hlavně diváci se měli na co dívat.Bohužel ve druhé polovině podzimu hráči usnuli na vavřínech, přišla zbytečná vyloučení a nevyhýbala se nám ani zranění.První poločasy těchto zápasů často vyznívali v náš prospěch, o přestávce jsme si jasně řekli, jakým způsobem dovést utkání minimálně do vítězného konce ale většinou jsme dostali hned v úvodu gól, chlapci nedokázali odpovědět a psychika šla dolů.
Co se nám povedlo?
Povedlo se nám přivést několik mladých hráčů, které postupně zabudováváme do manšaftu.Svou herní kvalitou jsou příslibem do budoucna, samozřejmě za předpokladu že budou odvádět maximum.Dále se povedlo získat k již tradičním sponzorům i nové, kteří se také podílejí na chodu fotbalového mužstva.Za což jim touto cestou vřele děkuji.Nezapomínám ani na OÚ Háj u Duchcova a i jim patří poděkování.Povedlo se nám udržet fotbal v naší obci a to si myslím je také dost důležité.
Na čem je potřeba zapracovat?
Je potřeba zapracovat na psychické odolnosti a větší vůli po vítězství.Protože i zdánlivě ztracený zápas se dá otočit!
Co zimní příprava?
V zimní přípravě, kterou začínáme již 3.1.2012, se zaměříme hlavně na fyzickou přípravu (řízky a salát musí ven) která bude prokládána zápasy v Marius Pedersen Cupu, ve kterém se utkáme s kvalitními soupeři.Prakticky každý víkend budeme hrát fotbal na UMT v Srbicích.Dále si hráči mohou jít každou středu zahrát na UMT v Mostě (informace p. Job).
Co nás čeká na jaře?
Pokud se vyrovnáme s věcmi které nás trápí, můžeme dosáhnout ohodně lepších výsledků než na podzim a připravit tak divákům i lepší podívanou.Určitě věřím že se popereme o přední místa v tabulce.
Závěrem by jsem chtěl popřát všem hráčům i fanouškům hodně štěstí a zdraví do nového roku.
Stanislav Kubásek st.
Hráčský profil
žáci - Háj, Hrob, Háj
dorost - Háj, Litvínov
muži - Bělá nad Radbuzou, Háj, Kladruby, Háj
Trenérský profil
licence C
mladší žáci - Osek
starší žáci - Osek
licence B
dorost - Osek
starší žáci  - FK Teplice ( tři sezóny)
muži - Háj