Oldřichov B - T.J.Sokol Háj 2:5

22.09.2014 20:00
Tréninkové hřiště v Oldřichově, nabídlo dva rozdílné poločasy. V první půli neměli brankáři prakticky žádnou práci, hra se sice přelévala z jedné strany na druhou, ale bez většího ohrožení. Zato druhá část hry nabídla mnohem více fotbalovosti a hlavně koření fotbalu v podobě branek. Nejdříve měl  Kastl dobře seřízené mířidla a dvakrát rozvlnil síť domácích. Dále Bechyšký rozkýval své tělo a poslal střelou míč do sítě Oldřichova. A opět Kastl, který byl tento zápas střelecky při chuti, přidal svoji třetí branku. Oldřichovští také nezaháleli a a několika výpady ohrozili naší branku, ale Divíšek se předvedl několika dobrými zákroky a tím nás podržel ve hře s nulou. Potom Brunclík konečně protrhl střeleckou smůlu a navýšil na 5:0. Jenomže jsme zapomínali na zadní vrátka a toho využili domácí snížením na 2:5. Promoklí diváci tak odcházeli spokojeni, nejen s výsledkem, ale i s předvedenou hrou.