Ohníč - Sokol Háj 4:1

16.09.2012 11:49
O tom, že každý zápas není posvícení a že nic není bez poctivé práce, se měli možnost přesvědčit naši chlapci ve včerejším zápase.Studená sprcha přišla už v 15 sekundě zápasu (zřejmě jeden z nejžhavějších kandidátů do Guinessovi knihy rekordů, pro nejrychleji vstřelený gól) po chybě Zajpta se k míči dostal domácí hráč a s klidnou hlavou proměnil. Ještě jsme se nestačili oklepat z úvodního šoku a  už se naší, ne zcela koncentrovanou obranou,  protáhl  další borec z  Ohníče a domácí vedli 2:0. Rozpačité pohledy našich hráčů, se v tu chvíli podobali výrazu malého chlapce na pískovišti, kterému právě sebrali jeho oblíbené autíčko. Přesto jsme chtěli s tímto výsledkem něco udělat, snaha byla, dokonce jsme se dostali i do šancí ale nebylo nám prozatím souzeno. Např. Balogovo sólíčko na brankáře mělo jasnou brankovou patinu, ale tento útočník trestuhodně promrhal svojí stoprocentní šanci.Přeci jen jsme se dočkali kontaktní gólu a to po ose Nohejl B, Martinec se posledně jmenovaný konečně trefil do soupeřovi branky.2:1 už bylo přeci jen veselejší.
Druhá půle přivedla na hřiště Nohejla J a Kastla místo Staňka a Nohejla B. Oba ofenzívně ladění hráči přinesli na hřiště více pohybu, především Honza Nohejl ukázal že mu chuť do fotbalu rozhodně nechybí.Kastl se mohl hned zapsat mezi střelce, kdy se  dostal na hranici velkého vápna do šance, ale místo aby vystřelil z první, tak se zbytečnou kličkou připravil o míč.Naši hráči stále tlačili a snažili se o vyrovnání, ale občasné nebezpečné brejky domácích ukazovali varovný prst. V dalších minutách skončila hlavička Martince v rukavicích brankáře domácích a střela Baloga orazítkovala břevno.Při jednom z dalších výpadů Ohníče, se při špatném postavení našich bránících hráčů na šestnátce, umožnilo projít domácímu útočníkovi naší linií jako noži máslem a navýšit na 3:1.Pověstná rána do vazů  přišla v té nejméně vhodné chvíli.Následná snaha Háje byla už jen labutí písní.Čtvrtá branka vstřelená v poslední minutě, pouze kosmeticky upravila skóre.Škoda, že premiéra Kouby (na hostování ze Srbic) v naší brance neměla šťastnější konec, ale to je fotbal - krásná hra, ve které o výsledku - až na některé případy:-) -  rozhoduje několik věcí- chuť hrát, fotbalovost, motivace a hlavně štěstí a to se dnes přiklonilo na stranu Ohníče.
Sestava
Kouba - Zajpt Homolka Bechyňský(Moldavčuk) Kubásek S,Staněk (Nohejl J) Brunclík Mutl Nohejl B (Kastl), Balog Martinec
Branka  : Martinec

FOTO - sokolhaj.rajce.idnes.cz/