Novosedlice - T.J. Sokol Háj 2:1

19.10.2014 10:50
Bechyňský, Kubásek S, Kubásek M, Řezáč, Brunclík, Kastl. Ne, tentokrát nezačínám sestavou, toto je výčet chybějících hráčů základní sestavy. A k tomu  Moldavčuk uvedl do praxe Ensteinovu teorii relativity, která říká, že čas  je nestálý a není všude stejný. Tudíž začátek zápasu je v 15:30 a on se hned v 15:45 dostavil. Nepochopitelné.
Zápas jsme tak začali ve značně poslepované sestavě, ale není se rozhodně za co stydět. Domácí měli v úvodu  ale více štěstí a po jedné z útočných akcí se jim povedlo obstřelit jinak velmi dobře chytajícího Thoranda. My jsme v dalším průběhu  neměli sice mnoho vyložených příležitostí, ale trenér ukázal že se i ve svém věku umí orientovat ve hře, chytře ztlumil centrovaný balón prsami před Mutla a ten si s míčem poradil tím nejlepším způsobem. Tvrdě ho poslal na branku, kde se odrazil od tyče do brankáře a od něj do sítě. 1:1 Krásná práce, jenomže v závěru prvního poločasu jsme propadli v obranné činnosti , jediný Zajpt na čtyři bylo málo. Thorand ještě stačil míč vytěsnit, ale další z Novosedlických hráčů ho dorazil do odkryté branky. 2:1. Škoda. Druhá půle přinesla větší výkon domácích, no kuriozně jsme to byli my kdo měl megatutovku na svých kopačkách. Staněk poslal klasickou uličkou míč Mutlovi, který se hnal na samotného brankáře, tomu se povedlo ale Jardovo technickou střelu vyrazit. Škoda podruhé. A protože jsme si už žádnou další šanci nevytvořili a domácích snaha končila buď v rukavicích našeho brankáře anebo si sní poradili naši bránící hráči, radovali se  z vítězství Novosedličtí. Za zmínku stojí ještě výkon Homolky, který jako by měl dvoje plíce a svými výkony je více než dobrým příkladem nejen pro mladší hráče. Doufáme , že se nám marodka vyprázdní a zabojujeme o další potřebné body.