Novosedlice - Sokol Háj 3:0

16.10.2011 18:46

Festival neproměněných šancí našich borců, tak vypadalo včerejší utkání.Škoda, že si především Roman Račkovič více nesešteloval mířidla, protože jeho práce před brankou soupeře mnohokrát vymrštila ruce našich fanoušků nad hlavu, ale stav se stále neměnil.První poločas přinesl také několik náznaků Novosedlic pro ohrožení naší branky, ale většinou skončily mimo.Stav hry se postupně vyrovnával, možná i díky menším, ale také v několika případech větších faulů hráčů domácích, které drobily hru.Rozhodně zajímavá byla také práce obou pomezních rozhodčích,při posuzování především ofsajdových situací vypadali spíše jak fanoušci domácích, převlečených do černého.Přesto si naši hráči stále vytvářeli šance, ale na skóre utkání se nic neměnilo.Začátek druhého poločasu zaskočil naši obranu nepřipravenou a po zmatku mezi našimi hráči se domácí dostali ke střele a propálily vše, co jim stálo v cestě 1:0.Nedáš, dostaneš, tato okřídlená slova se opět potvrdila a domácí navýšily skóre utkání na 2:0.Pokutový kop, který nařídil hlavní sudí proti Háji byl nařízen naprosto oprávněně a domácí hráč nekompromisně zavěsil 3:0.Novosedlice byli k poražení a můžeme litovat jen toho, že jsme jim na začátku nenasypali tři branky a bylo by rozhodnuto.Takže domácí nebyli lepší, ale jen šťastnější.

Sestava

Šlechta,Kubásek S Zajpt Řezáč Homolka,Karlík Staněk Kastl Brunclík (Moldavčuk),Balog Račkovič (Kubásek M)

 

 

Fotogalerie: Novosedlice - Sokol Háj 3:0