Modlany B - T.J.Sokol Háj 6:2

18.10.2015 16:24
9. kolo bylo bohaté na branky a to i v našem případě. Škoda jen, že góly padali převážně do naší branky a výsledek se nakonec zastavil na skóre 6:2. Někteří hráči v našem týmu, jakoby si před zápasem obuli kopačky obráceně, nebylo to prostě ono a musím zde konstatovat, že to byla zatím nejhorší předvedená hra. Nebylo to tím že by chyběla bojovnost a místy i nasazení, ale prostě to nelepilo a bylo to hodně vidět. Řada nepřesností  produkovala nervozitu v našich řadách a i když se podařilo Blažejovskému vyrovnat na 1:1, tak otěže utkání přebrali domácí. O kosmetickou úpravu se za Háj postaral Fikerle a to bylo vážení vše.
Sestava - Pěknice, Zajpt Homolka Staněk Siřiště, Pour Mutl Fikerle Kastl, Bechyňský Blažejovský, Kubásek M Balog, Vildner
Branky - Blažejovský, Fikerle
foto na rajčeti