Sokol Háj - Osek 2:2 (zimní turnaj)

09.01.2012 19:19

V sobotu 7.2.2012, byl zahájen Marius Pedersen Cup 2012 úvodními zápasy, velkým překvapením skončilo utkání mezi Hrobem a Oldřichovem.Borci z Hrobu ukázali že jejich výkony z B třídy, nejsou pouhou náhodou a naložili Oldřichovu už v prvním poločase pět branek.Zápas nakonec skončil výsledkem 6:2 a ukazuje, že Hroby jsou stále ve formě.

Naši chlapci zahájili tento zimní turnaj v neděli dopoledne s Osekem.První poločas byl vzájemně vyrovnaný, šance byli na obou stranách ale nakonec měli radost z gólu Osečtí, kterým se povedlo prostřelit Joba 0:1.Ve druhém poločase, se po velké skrumáži v našem brankovišti dostal nakonec míč až na velké vápno, ale přímo na kopačky hráče z Oseka a ten nekompromosně zavěsil 0:2.Postupně se ale u našich hráčů zlepšila kombinace a bylo vidět že chtějí s tímto nelichotivým výsledkem něco udělat.Hra se přelévala z jedné strany na druhou.Osečtí ale faulovali našeho hráče před svým velkým vápnem, Martinec zahrával trestný kop, brankář vyrazil jen před sebe a Řezáč uklidil míč do branky 1:2.Naše střelecká smůla byla protržena.Několik nebezpečných šancí ze strany Oseka se podařilo odvrátit.Potom přišla chvíle Tomáše Martince který nádhernou střelou vymetl růžek branky Oseckého brankáře 2:2.Touto remízou zápas i skončil.Pro nás to byl ale důležitý výsledek, nejen proto, že tyto zápasy jsou brány s velkou prestiží (kdo by taky chtěl aby se nám Osečtí pošklebovali), ale také proto že se nám konečně podařilo vstřelit branky a ještě srovnat výsledek.

Sokol Háj nastoupil do ůvodu zápasu v této sestavě Job, Nohejl Homolka Zajpt Staněk,Brunclík Řezáč Martinec Kastl,Balog Martinec."Hokejovým způsobem" se pak střídali s hráči na lavičce a to s Kubáskem M., Svobodou, Moldavčukem, Mastíkem, Havelkou.