Lahošť - Sokol Háj 1:3

02.10.2011 17:22

Upracované vítězství Sokolu Háj, na hřišti Lahoště nemělo rozhodně jednoznačný průběh.Standartně jsme "vletěli" na hráče z Lahoště a několika krásnými akcemi jsme ohrozily branku domácích.Především Bohumil Nohejl měl nejen na začátku možnost otevřít skóre utkání, ale i v dalším průběhu měl několik šancí, které ale spálil.Martin Kastl předvedl své fotbalové umění a po krásné akci vyslal střelu na branku domácích, brankář ji ale vytěsnil těsně mimo.Také Tomáš Martinec měl na hlavě dvakrát gólovou trefu, ale jednou minul a podruhé trefil tyč.Vše si ale vynahradil ve 21min. utkání, kdy jeho projektil skončil v brance soupeře 1:0.A opět výborně hrající Kastl ukázal, že to s míčem umí a připravil tutovku na nohu Michala Kubáska, ten ji ale neproměnil.Kaňku, na jinak fér hraném utkání vytvořil domácí hráč, který uštědřil hlavičku do tváře Karla Řezáče a poslal ho k zemi.Červená karta z ruky rozhodčího byla už jen jasným následkem.Druhý poločas, který hráli domácí už jen v deseti, jako by jim paradoxně pomohl ve větším výkonu.Už ve 47 min. využil zmatku v naší obraně hráč Lahoště a s ledovým klidem proměnil 1:1.V další části hry se zranil domácí brankář a jeho nástupce, hráč z pole, na kterého zřejmě padl los, pustil do své branky dorážku Martince 1:2.Střela do šibence vyslaná Kastlem, se kterou by si neporadil ani kovaný brankář, navýšila skóre utkání na 1:3.V závěru zápasu vyplašil Nohejl svojí střelou veverky v nedalekém lese.Konečný výsledek 1:3 opět vidělo spoustu fanoušků našeho týmu.Sokol Háj, se díky zisku tří bodů dále drží v popředí tabulky.

Sestava

Job,Řezáč Kubásek S Zajpt Moldavčuk,Kastl Nohejl Karlík(Svoboda) Martinec,Kubásek M(Brunclík) Balog

Branky

Martinec 2

Kastl 1