Krupka B - Sokol Háj 4:0

29.10.2012 06:44
Na tom, že první poločas skončil bez branek , měl velkou zásluhu výborně chytající Kouba.Jeho skvělé zákroky nás držely nad vodou a dávaly tak pořád naději na slušný výsledek.Jenomže jedinou obrovskou šanci první půle a vlastně bohužel i celého zápasu Brunclík spálil. S plichtou jsme nastupovali do druhého poločasu a stále jsme věřili, že se v tomto zápase obejdeme i bez několika opor.Jenomže neschopnost našich záložníků a samozřejmě i útoku udržet míč alespoň na pár okamžiků na území soupeře, neustále přetěžoval naší obranu.Tlak hráčů Krupky sílil a naši obránci v tom lítali jako nudle v bandě.Branka, která visela ve vzduchu se dala očekávat stejně, jako déšť z hustého mraku.1:0, hráč soupeře dává po vyšachování obrany úvodní gól.Druhý poločas se tedy poté odehrával fakticky na naší polovině a ostatní branky byli jako přes kopírák, rozhozená obrana, osm útočících hráčů Krupky a gól. Jenomže chytrými radami, nebo rozčilováním se některých hráčů, se ještě žádný výsledek nikdy nedostavil.Např. rozpačité rozhazování rukou Kastla po jeho ztrátě balónu vedlo k několika protiútokům soupeře, ale místo aby "zagumoval" tak odborně posuzoval hlasitými projevy činnost naší obrany s rukama  založenýma v bok.Zrovna u něho mne to docela mrzí, protože dříve jsem ho pro jeho hru a srdcařství pro Háj  vyzdvihoval před ostatními.
Poděkování patří opět početné Hájské divácké účasti, kdy se i v tomto chladném a větrném počasí vydali podpořit náš tým.
Sestava
Kouba, Kubásek S Moldavčuk Staněk Nohejl B, Kastl Mutl Bunclík Siřiště (Kubásek M) Bechyňský(Ulehla),Balog (Špringl)

 

Foto ze zápasu na rajčeti.