Košťany - Sokol Háj 3:2

19.09.2011 09:30

Tento fotbalový zápas nebyl zrovna ukázkou toho nejlepšího, co v našem týmu je.Přístup a nasazení dělá některým hráčům problémy a neuvědomují si, že takovým způsobem se fotbal prostě hrát nedá.

Takže k samotnému zápasu.Na začátku utkání se ke střele dostal Nohejl, ale přestřelil.Dále se hra přelévala z jedné strany na druhou a vypadalo to na vyrovnané utkání.Jenomže po kiksu Lukáše Moldavčuka se dostal domácí hráč před naší branku a otevřel skóre utkání 1:0.Prakticky z protiútoku se nám podařilo s přispěním domácího hráče vyrovnat 1:1.Jenomže v další části hry se přes slabě hrajícího Moldavčuka, který opět vyrobil hrubku, dostal Košťanský hráč k dorážce a nezaváhal 2:1.V této části hry, domácí převzali aktivitu na hřišti a vytvořily si tlak před naší brankou.Postupně se ale hra vyrovnala a po jednom z faulů na našeho hráče jsme zahrávali trestný kop. Balog rozehrál a po teči se dostal míč ke Staňkovi a ten vyrovnal 2:2.Mokrý terén, o který se zasloužil vytrvalý déšť, působil problémy na obou stranách.Ale hra měla spád a utkání působilo minimálně vyrovnaně.

Po změně stran došlo v našem týmu k některým změnám, kdy Řezáče nahradil Homolka a dobře hrajícího Martince Karlík.Tento hráč nastoupil po sedmiměsíční pauze a jeho hra tomu odpovídala.Škoda, že nasazení nabuzeného Kastla, přišlo až v 62 min.Odchod Martince byl znát hned od ůvodu druhého poločasu, kdy nebyl ve středu zálohy nikdo ,kdo by ho nahradil.Brunclík, který hodně polevil ze své dřívější výkonnosti, měl několikrát míč, který mohl se svými zkušenostmi lépe rozdat, ale nedařilo se. A ani v osobních soubojích se příliš neukázal.Také Michal Kubásek svým výkonem na hřišti příliš nepřesvědčil.Druhou půli není těžké hodnotit, protože neschopnost udržet míč na polovině domácích, přetěžoval naši obranu a to vedlo ke stále většímu tlaku ze strany soupeře.Ano, bylo tam i pár světlých okamžiků z naší strany, šance Baloga a také Kastla zaváněli gólem, ale šťastnější byli nakonec hráči Košťan, kdy střelu z dálky vyrazil Job na těžkém terénu před sebe a dorážkou si domácí vybojovali tři body.

Job,Zajpt Kubásek S Moldavčuk Řezáč(Homolka),Staněk Martinec (Karlík) Brunclík Nohejl,Balog Kubásek M (Kastl)

Branky

7 min. vlastní