Utkání Sokol Háj-Srbice B 1:1

20.08.2011 15:00
Sokol Háj hrál v sobotním utkání se Srbicemi B jen 1:1.V prvním poločase si naši hráči vytvořily několik solidních šancí.Bohužel branka na kterou všichni stále čekali nepřicházela,postupně vyprchalo z hráčů ůvodní nadšení a začala se projevovat nervozita.V některých případech si borci přestali plnit své povinnosti a to vedlo ke stále většímu tlaku ze strany soupeře.Ten vyvrcholil krátce před koncem prvního poločasu střelou srbického hráče, která skončila v naší síti a Srbice se ujali vedení 1:0
Do druhého poločasu vstoupily naši hráči s jasnými pokyny od svého trenéra, ten mezi ně vnesl mimo jiné především potřebný klid a bylo to na hře vidět.Ale opět několik šancí které mohli být zakončeny gólově a hrozivě vypadající výpady protihráčů se začali znovu projevovat na morálce našich fotbalistů.
Naštěstí přišel tresný kop se kterým se opravdu výborně vypořádal Martin Homolka a zakončil svou střelu do sítě Srbic B.Skóre 1:1 už vypadalo nadějněji ale další branka nepřišla a tak se body dělily mezi oba týmy.
Branka za domácí - Homolka
ŽK - Račkovič
Job-Staněk,Kubásek S.,Zajpt,Moldavčuk-Nohejl (Kubásek M.),Kastl,Homolka,Řezáč (Brunclík)-Balog,Račkovič (Kuriljak)