Hrob - Sokol Háj 4:0

19.02.2012 11:34

Na fóru napsal Bohumil, že nebezpečné rýmičky a teplůtky kosí naše hráče jednoho za druhým.Tato ironická poznámka má v sobě bohužel mnoho pravdy a nepřidávají tomu ani rádoby vtipné poznámky našich manželek a přítelkyň, které říkají, že nejhorší mužská nemoc je právě "rýmička".Dříve byla omluvou na trénink nebo nedej bože na zápas, snad jedině prokazatelná zlomenina některého z oudů.Už jen příprava v kabině připomínala spíše  přípravu dostihových koňů, ( ovazování kotníků a kolen elastickými obinadly)  než přípravu k fotbalovému matchi.Pro nás, v té době mladé, byly tito  borci, veteráni, velkými vzory a jejich přístup k této krásné hře, v nás prakticky vyléčil výše uvedené neduhy.Snad chlapcům, které kosí tyto nemoci jednou dojde, že tato omluva je brána trenérem Stanislavem Kubáskem spíše jako výmluva, už jen proto, že zrovna on se řadí mezi typy, kteří by hráli fotbal třeba s nohou za krkem.

No nic.Takže ke včerejšímu zápasu s Hrobem.První poločas skončil bezbrankovým stavem a snad jen škoda těch několika mála šancí, které jsme neproměnili.Blýskl se i Šlechta v brance, který svým leopardím skokem vytěsnil balón mimo branku.Druhý poločas byl opět v režii předešlých zápasů.Za zmínku stojí výkon Romana Ulehly, který byl zřejmě duchem ještě na parketu v "Černém Orlu".Sice na plac přišel až v průběhu druhé půle, ale povedl se mu například takový kousek, kdy třikrát za sebou namazal do prostoru malého vápna, akorát že se to celé odehrálo před naší brankou.Trenér  musel sám sebe poslat na plac už od úvodního hvizdu a jeho vyčerpání na konci zápasu okořenil hláškou, že to má do důchodu blíž, než z půlky k brance soupeře.Sice jde jen o přípravu, ale i tak tyto prohry nejsou zrovna motivující, ale co se dá dělat.Tento kalich hořkosti si budeme zřejmě muset vypít až do konce.

Sestava

Šlechta,Kubásek S Zajpt Moldavčuk Řezáč,Martinec Staněk Nohejl Brunclík,Kubásek S sen. Folkert Ulehla.