Hostomice -T.J.Sokol Háj 3:1

08.06.2015 13:38

Tři trojky stačí drahoušku, aneb není ranky, není branky. Naše střelecká potence v tomto zápase byla na minimální úrovni a nebýt Thoranda, mohlo být číslo u vstřelených branek soupeře daleko vyšší. Bylo to asi tak, že když se mělo střílet, tak se nahrávalo a opačně. Brankář soupeře si prakticky nesáhl na balón a nebýt povedené střely z trestného kopu v provedení Kastla, bylo by naše skóre stále na nule. Ale i když chyběli naše opory Zajpt , Kubásek S, Homolka a vedro bylo nesnesitelné,  nebylo to herně až tak špatné a předevšíml Martínek jak se ukázalo, by byl  platnou posilou, tak se snad už konečně pořádně zapojí, protože bez fotbalového mládí to nepůjde.

Sestava- Thorand, Staněk Martínek Kubásek M Siřiště, Mutl Moldavčuk Brunclík Kastl, Blažejovský Trojek