Hostomice-Sokol Háj 5:1

29.09.2011 18:05

Letošní vánoce přišli opravdu brzo a naši hráči tak dostali nadílku v podobě pětibrankového přídělu od Hostomic.Už v páté minutě se přes naši děravou obranu dostal Hostomický ůtočník a otevřel skóre utkání 1:0.Po rozehrání z polovice hřiště se dostal po centru do šestnáctky Martin Homolka k hlavičce, ale brankář domácích skvěle pokryl.Další šanci z kopaček našeho týmu měl na noze Martin Kastl, jeho nastřelení tyče bylo pro fanoušky našeho týmu impulsem pro uznalý potlesk.Jenomže jak se říká, nedáš dostaneš, mělo tentokrát pro naše hráče katasrofický scénář.Přísun dalších čtyř branek o které se podělily jednak hráči a také brankář, který včera rozhodně neměl svůj den, navýšily skóre domácích  na neskutečných pět nula.Ale ani tento přísun branek do naší sítě, neodradil naše fanoušky, od setrvání za "klandrem".Za což jim patří velký dík a je vidět, že utkání neprožívaly jen emocemi, ale také srdcem fanouška našich chlapců.Do druhého poločasu jako by nastoupil jiný tým, hráči začali více "jezdit" a bylo to znát.Jíří Balog vykřesal jiskřičku naděje pro náš tým v podobě nádherné střely do branky soupeře 5:1.Jenomže hráči Hostomic se svým obranným valem odolávali naším dalším nájezdům a v pohodě dotáhly toto utkání do vítězného konce.Výsledky našeho týmu připomínají jízdu na horské dráze, ale přátelé, dejme jim čas a potom budeme hrdí na to, že jsme fanoušky těch borců z Háje.

Hostomice-Sokol Háj