Fotbalový klub Hostomice, z. s. 10:0 (3:0) Tělocvičná jednota Sokol Háj

08.10.2018 08:07
Výsledek zápasu vypadá dosti nelichotivě, ale klobouk dolů před srdnatým výkonem našich hráčů. Hostomičtí už se dávno připravovali na hřišti na svůj výkon a nám se naštěstí na poslední chvíli podařilo dát dohromady alespoň jedenáct hráčů. Průběh utkání jasně ukazoval na favorita, ale i nám se především v první půli podařilo několikrát dostat domácího brankáře pod tlak. Ať to byla samostatná akce Černého, nebo střela Mutla, která ve vzduchu trochu zaplavala a brankář s ní měl dost práce. Jenomže spolu s tím, jak na naší straně začali docházet síly, přicházeli další vlny velmi dobře hrajícícího soupeře, které často končily gólově. Sice nás hráči z Hostomic jasně převálcovali, ale přesto, že se nám v druhém poločase už motaly nohy, dohráli  naši borci zápas se ctí.
Foto na Rajčeti

# P Jméno ŽK ČK