Fotbalový klub Bílina - Tělocvičná jednota Sokol Háj 6:0

15.05.2017 06:38
Už úvodní minuty naznačovaly, jaký průběh bude mít toto utkání. Opozdilci si ještě nestačili ani najít místo pro sledování a už se proti nám kopala penalta. Zajpt ve vápně poslal k zemi domácího hráče a proměněným pokutovým kopem se domácí dostávají do vedení. Naše ojedinělé výpady byli zastavovány už v zárodku a Bílinští se dostávali z následných protiútoků do dalších velmi dobrých příležitostí. Do poločasu jsme inkasovali ještě 2x a na konec jsme z města pod Bořní odjížděli s menší nakládačkou. Sympatický byl výkon Račkoviče, jindy bořlivák se i přes to, že dostal občas zdravě nakopáno, choval zodpovědně. A po nuceném střídání Staňka se přesunul do obrany a snažil se dále pomáhat. V příším kole nás doma čekají doma Modlany.
Sestava: Kouba Lukáš [K],Siřiště Petr, Mutl Jaroslav,Gabčo Ladislav,Kastl Martin,Steiger Miroslav,Čebiš Michal,Zajpt Petr,Staněk Martin,Račkovič Roman,Duna David,Trojek Tomáš,Job Marek, Nohejl Bohumil
Foto na rajčeti
Sestava: Kouba Lukáš [K],Siřiště Petr,Homolka Martin,Fujava Jan,Kubásek Stanislav,Mutl Jaroslav,Pour Vít,Doležal Zbyněk,Gabčo Ladislav,Kastl Martin,Steiger Miroslav,Čebiš Michal,Zajpt Petr,Staněk Martin,Račkovič Roman

Více zde: https://www.sokolhaj.cz/news/t-j-sokol-haj-fk-hrobcice-8-1/