Fotbalové turnaje v Bechlíně a Hrobu

03.07.2012 20:23
V uplynulých víkendech, jsme se zůčastnili turnajů v Bechlíně a ve Hrobech.
Naše vytoupení v Bechlíně nebylo úplně ukázkové a pro pobavení diváků jsme předvedli, jak vypadá den otevřených dveří v naší bráně.
Zato účast ve Hrobech na memoriálu Martina Pařízka měla úplně jiný nádech, sice jsme dostali v prvním zápase naložíno, no kdybychom chtěli, můžeme zde napsat  že naše "velkorysost" pomohla Hrobu k důležitým bodům.Ale pravda je taková že výsledek byl zasloužený. K druhému utkání se dostavilo pár borců navíc, na hře to bylo znát a Ledvice byli nakonec rádi že  se jim povedlo srovnat konečný stav zápasu.Šedesát minut hraných ve velkém vedru a ve vysokých obrátkách se podepsalo na naší fyzičce. A  tak ve třetím zápase hraném prakticky ihned, už chyběli potřebné síly a naši borci  pokukovali  po rozhodčím, kdy už pískne konec.Přece jen se nám ale dostalo jednoho ocenění, sice individuálního ale cenného viz.foto.