FK Stavoren Kostomlaty p.M. - Sokol Háj 1:2

29.09.2012 19:15
Početná část fanoušků, kteří přijeli podpořit naše borce v tomto utkání, určitě překvapila sestava ve které do zápasu s Kostomlaty nastoupili.Pravda chybělo několik chlapců ze základu, ale jak říká sám trenér, kádr máme široký a každý musí být nahraditelný.A tak se na hřiště například dostali i dva Michalové (dnes měli svátek) Havelka, který si v obraně počínal velice dobře a Kubásek, ten ve druhém poločase  navýšil skóre utkání na 0:2.Ale nepředbíhat, první poločas přinesl bojovný výkon na obou stranách, ale naši se dostali do vedení po pěkné akci, kdy  po centru do šestnáctky, z první přeloboval Kastl brankáře Kostomlat.Jedinou větší šancí domácích byla střela, kterou ale Kouba vytěsnil. Ve druhém poločase jsme měli více ze hry a po několika větších či menších šancích se trefil již výše zmíněný Kubásek M.Nakonec vystrčili drápky i domácí, nejprve pěkně zahráli trestný kop, se kterým se  opět vypořádal  Kouba, ale svou druhou šanci proměnili a snížili na 1:2.No naši hráči si už nechtěli nechat utéct tři body a tak se v závěrečných minutách pohybovali spíše na polovině soupeře. Kuriozitkou tohoto zápasu bylo útočné trio Kubásků :-)
Sestava
Kouba, Moldavčuk Zajpt Staněk Havelka, Kastl Brunclík Mutl Siřiště (Špringl), Kubásek S ml. Kubásek M (Kubásek S)
Branky
Kastl, Kubásek M