FK Rtyně nad Bílinou - T.J.Sokol Háj 1:4

20.09.2015 09:16
Přívětivé prostředí, restaurace se vzornou obsluhou a dobrou nabídkou, to nebyli jediné příjemné věci , které nabízelo fotbalové prostředí ve Rtyni. Hájští fanoušci viděli také pěkný fotbalový zápas okořeněný hattrickem v podání Brunclíka. Ale pěkně popořadě, nejprve měl příležitost předvést svojí kopací techniku Balog, který měl v úvodu zápasu možnost zahrát přímý kop, jenže netrefil branku, ale pouze protihráče. V 15min. měl velkou příležitost Siřiště, jeho hlavička však poslala míč mimo konstrukci . Tento hráč má obrovskou smůlu při proměňování příležitostí, protože už v minulosti měl několik velice dobrých možností, ale nebylo mu souzeno. Tak snad příště. V 18min. měli ojedinělou  šanci domácí , ta však skončila v rukavicích Pěkniceho. Ve 24min. zahrával další trestný kop Kastl, ale i jeho pokus skončil ve zdi. No a už přichází 35min. Po ose Kastl, Balog posílá posledně jmenovaný centr do velkého vápna. Míč se dostává ke Steigerovi, který hlavou otevírá skóre zápasu 0:1. Ve 40min. domácí vážněji ohrozili naší branku, ale Pěknice opět předvedl, že je mužem na svém místě . V úvodu druhého poločasu vyprášil Studený rukavice domácího brankáře pěknou střelou. A tak když to nevyšlo jemu, tak vybídl Brunclíka, který placírkou navyšuje na 0:2. V 53 min. vybízí Kastl Baloga pasem k samostatnému úniku, ale ten to pouze komentuje slovy-ty blázne to nestíhám.  Dále Fikerle nastřeluje v 65min. pouze tyč . No a v 85min. přichází snížení domácími na 1:2. Jenže Brunclík vzápětí z otočky navyšuje na 1:3 a v 89min. završuje hlavou skóre utkání na 1:4. A tak nám připravili naši borci hezké sportovní odpoledne, které bylo především okořeněné hattrcikem Brunclíka.
Pěknice, Zajpt Homolka Kubásek M Siřiště, Kastl Brunclík Studený Steiger, Balog Pour, Fikerle Bechyňský Blažejovský
Branky - Steiger
                Brunclík 3