FK Kostomlaty - T.J.Sokol Háj 5:2

27.04.2014 11:19
Tak tohle opravdu nikdo nečekal, místo obvyklého bodového zisku, jsme si z Kostomlat přivezli pětigólový nášup. Byl to ale Háj, kdo se postaral o úvodní branku. Brunclík se předvedl opět v dobré střelecké formě a navázal tak na předchozí střelecké hody. Pěkně naladil fanoušky Háje a už to vypadalo na standardní průběh při našich vzájemných zápasech. Jenomže ouha, soupeř nebyl s tímto stavem evidentně spokojen a rychlým pohybem po hřišti, se posunovali stále blíže k naší brance. Jejich snaha se vyplatila a za přispění  Siřištěho, který nebyl včera rozhodně ve své kůži, srovnali na 1:1. No a potom to přišlo, bouřka a blesky, teď není řeč o počasí, ale o hře Kostomlat s následným brankovým efektem 2:1, 3:1, 4:1.  Naše hra nebyla rozhodně špatná, ale domácím to prostě šlo, jako z partesu. A přeci, po hezkém centru od Kastla před branku se trefil opět Brunclík a světe div se, hlavou. Byla to ale už jen naše labutí píseň, protože se sice Thorand zaskvěl při jasné tutovce domácích, ale v zápětí si sice nechal dobře postavit zeď při zahrávání trestného kopu, ale sebe špatně postavil mezi tyče a umožnil tak, aby hosté popáté rozvlnili naší síť. Kostomlaty se předvedli ve velmi dobré formě a nám nezbývá než přijmout s respektem tuto porážku.
 Sestava Thorand, Zajpt Homolka Staněk Bechyňský,  Siřiště Mutl Řezáč Fujava , Brunclík Kastl, Kubásek S, Moldavčuk, Havelka, Kalva
Branky : Brunclík 2
Foto na rajčeti