FK Hostomice - Sokol Háj 3:0

01.09.2013 20:45
Foto na rajčeti
Nejistý zákrok našeho brankáře, umožnil vedení domácího týmu, v jinak v dobře rozehraném zápase . No, rozestavení borců Háje, které naordinoval trenér, přinášelo řadu neshod a to se projevilo na celkové koncepci hry.V další velké šanci domácích se naše řady nedokázali správně seskupit a na umístněnou střelu Hostomického hráče už nebyl čas zareagovat a tak jsme šli do druhého poločasu s dvougólovým mankem. Ve druhé části hry se očekával  větší tlak na branku Hostomic ale sporadické ohrožení jejich branky nemělo žádný efekt.  Naopak po úniku hráče domácích, musel Thorand vyběhout z branky až za velké vápno a tohoto nedovoleným způsobem zastavit. Po oprávněné červené kartě se do brány postavil Brunclík a ani postavení čínské zdi nezabránilo hráči domácích proměnit přímý kop. Nutno říci že i některé naše šance volali po gólu, především Kubásek S. se ukázal jako dobrý hlavičkář, ale nebylo mu souzeno.
Zatím  nehodnotíme detailně výkony některých hráčů, ale podle všeho  se tomu v budoucnu neubráníme, jednak jako investigativní pisálci nechceme snižovat úroveň těchto stránek a také vzhledem k objektivitě, se budeme snažit o neosobní přístup.
Thorand (ČK), Zajpt Staněk Havelka (Brunclík) Řezáč, Homolka Siřiště Mutl Kubásek S. Balog, Kubásek M (Moldavčuk).
sokolhaj.rajce.idnes.cz/Hostomice_-_Sokol_Haj_3_0/