COVID CUP 2020

09.06.2020 19:05

Informace ohledně turnaje COVID CUP 2020, který se uskuteční v sobotu 20.6.2020 od 10.00 hodin v Dubí, Sportovní 200/1, areál Rudolfka. POČET TÝMŮ: 4 týmy hrající pralesní ligu Teplicka a Litoměřicka ( SK Dubí, Slovan Sobědruhy, Sokol Háj a TJ Podbradec) HRACÍ SYSTÉM: každý s každým 2 x 30 minut PRAVIDLA: dle platných pravidel kopané, střídání možno provádět hokejovým způsobem, není povinnost hrát "na registračky" tzn. je možnost si vzít hráče i jiných týmů (zde prosíme o dodržení nepsaného pravidla, aby pokud možno také byli pralesní čutálisté). Každý hráč startuje na turnaji na vlastní nebezpečí a rizika. Za výhru v normální hrací době 3 body, za výhru na penalty 2 body (kope se pět penalt na každé straně a příp.poté .... po jedné na každé straně až do rozhodnutí), poražený z penalt zapisuje 1 bod. URČENÍ POŘADÍ: 1.) počet bodů, 2.) vzájemný zápas, 3.) rozdíl branek, 4.) větší počet vstřelených gólů, 5.) pokud toto vše bude stejné, rozhodnou mimořádné penalty. V případě rovnosti bodů u tří týmů rozhoduje minitabulka právě těchto tří týmů (bez čtvrtého týmu) ROZHODČÍ: licencovaní rozhodčí – 1 hlavní plus dva pomezní (celkem budou na turnaji 4 ks) STARTOVNÉ: je stanoveno na 2 tis. Kč/tým ( splatné na místě) a je v něm zahrnuto např. oběd (svíčková s knedlem) pro 20 členů týmu, pivko, ceny a v neposlední řadě i volný vstup na zápasovou after párty (možno vzít i partnerky) s živou kapelou DLOUHEJ FLÁM. ČASOVÝ PLÁN: 9.00 hodin - prezentace účastníků, rozdělení do šaten plus ranní káva (žádám všechny, aby na devátou opravdu dorazili) 10.00 hodin – zahájení turnaje 13.00 – 14.00 hod. – oběd v restauračce na Rudolfce 17.45 hodin …. ukončení turnaje 18.00 hodin … slavnostní vyhlášení turnaje (týmy, hráč, brankář, střelec) a hned po vyhlášení následuje hudební produkce skvělého hudebního uskupení DLOUHEJ FLÁM se nazývající. 21.59 hodin …. konec hudební produkce živé kapely, dále již jen za vlastního zpěvu. ROZPIS TURNAJE: dle vylosovaných čísel (viz.video na facebooku SK DUBÍ - možno dohledat) 10:00 SK DUBÍ : SOKOL HÁJ 11:20 TJ PODBRADEC : SLOVAN SOBĚDRUHY 12:40 SOKOL HÁJ : TJ PODBRADEC 14:00 SLOVAN SOBĚDRUHY : SK DUBÍ 15:20 SLOVAN SOBĚDRUHY : SOKOL HÁJ 16:40 SK DUBÍ : TJ PODBRADEC Z pozice moderátora nás provede celým turnajem Renda Šťastnejch. Fotodokumentace, video rozhovory, dron ....Míra Postl. V průběhu turnaje budou pro ratolesti připraveny dovednostní soutěže např. Bungee Runing nebo nafukovací obří fotbalové šipky .... tzn. v klidu vezměte sebou i svá dítka. V areálu je postaven i velký (7 metrů průměr) bazén, kde se může kdokoliv čachtat do aleluja - tedy pokud bude počasí. Pro tým Podbradce nabízíme možnost ubytování na sauně a kuželně (sousedí s fotbalovým hřištěm) ve vlastních spacácích - toto však potřebujeme potvrdit předem. Občerstvení je zajištěno přímo v místě z bufíku a po obědě už pojedeme na tři pípy bo otevírá i hospůdka. Na čepu je Kutnohorská desítka a klasika .... Gambrinus 10 a Plzeň 12. Samozřejmě nebudou chybět poživatiny z udírny, grilu a vytuněná jídla Restaurace na Rudolfce včetně pizzy.

Od cca 18.00 hodin započne venkovní turnajová after párty se živou kapelou DLOUHEJ FLÁM, na kterou jste všichni i s partnery srdečně zváni a máte rezervovaná místa.