23.04.2015 15:43

Jméno: Mates

Text:
Sokol Háj vs Oldřichov "B" 2:1

Tento zápas jsme odehráli na počest p. Hlavničky, který náhle zemřel minulý týden.

V prvním poločase se dařilo soupeře přehrávat a díky útočnému napadání Fikerleho a následnému sólu proti brankářovi, kterého zkušeně položil a stylem "pojď jsem, kam jdeš" jsme vedli po poločase 1:0. Šancí bylo mnoho a mohli jsme dát více gólů, ale např Kastl se zamiloval do rohového praporku a jeho "bomby" mířili hluboko mimo bránu hostujícího gólmana. Útočné snahy projevil i Siřiště, ale než si balón uklidnil a zamyslel se co sním, přišel o něj. V druhém poločase se osmělil i soupeř a po standardní situaci za 16-kou vstřelil gól. Lehce slabší chvilka Marka Joba, který si lehnul ve chvíli kdy balón ještě ani nebyl ve hře a následně jej přeskočil. 1:1 ... uf, už jsme viděl standardní situaci posledních zápasů -> po poločase vedeme a nakonec neudržíme vedení .... No naštěstí máme Fikerleho, který zvyšuje na 2:1 a vnáší trochu klidu na naše kopačky. V závěru ještě nastoupil těžkotonážní útočník Thorand, ale ve zvyku góly spíše chytat než střílet, překazil šanci Staňkovi, který přesně umístnil hlavičku po rohu Kastla a z brankové čáry Thorand hlavičkou míří mimo bránu :-)

Snad se odrazíme od horších výsledků a začneme body sbírat, abychom se zachránili.

Sestava : Job, Moldavčuk, Zajpt "K", Homolka, Staněk, Bechyňský (50min -> Blažejovský), Mutl, Kastl, Siřiště (75min -> Thorand), Fikerle, Brunclík

góly : Fikerle 2x