Bořislav - Sokol Háj 0:5

26.08.2012 11:17
Celkem lehce jsme přebili v počtu diváků domácí fanoušky Bořislavi.Stejně tak, ale ne už lehce, se vedlo našim borcům v zápase s klubem, který se právem může chlubit  jedním z nejhezčích hřišť, hned po nás :-).O úvodní branku se postarali bratři Grimmové, kteří nám sice neodvyprávěli pohádku, ale stylem já na bráchu brácha na mně, zakončil mladší z bratrů Nohejlů - Honza, povedenou akci hezkým gólem.Také Bohumil si mohl udělat zářez do svých kopaček, ale kde se vzal, tu se vzal, na nádraží nádražák , tedy brankář domácích, který dvakrát v zápase stál přesně ve směru Bohoušova zakončení. Úvod utkání ale nebyl tak jednoznačný, spolupráce mezi našimi hráči často skřípala a k žádné větší šanci jsme se nedostávali.Teprve již zmíněná branka nám rozvázala  nohy a postupně se začínala dařit hra, ke spokojenosti nejen trenéra, ale také početné části Hájských fanoušků.Druhou branku zápasu přidal Martinec a tím se skóre pro první poločas uzavřelo.Druhá půle nás zastihla v dobré formě a postupně přidal Martinec další dvě branky,  celkově dal hattrick.No a standartně si Kastl připravil balón na úrovni velkého vápna  pro střelu, kterou upravil skóre utkání na konečných 0:5.Hezky se uvedl v našem dresu  Bechyňský, který ukázal, že to s balónem rozhodně umí a bude tak přínosem, nejen pro jeho ready povahu, pro náš tým.Také bych se rád zmínil o prvním vystoupení fotbalového matadora Jaroslava Mutla, ale to je jako by jsem chtěl popisovat Eiffelovu věž.Všichni vědí, že stojí uprostřed Paříže a že je dominantou tohoto města, stejně tak stojí Jarda uprostřed našeho manšaftu a svým přístupem a pozitivní povahou ukazuje ostatním nejen správný fotbalový směr.
Sestava
Job,Bechyňský Moldavčuk Kubásek S Zajpt,Mutl Nohejl J Kastl Nohejl B, Martinec Balog, Siřiště Špringl
Branky
Nohejl J, Martinec 3, Kastl
Foto z utkání na    sokolhaj.rajce.idnes.cz/

NEJMENŠÍ HÁJSKÝ FANOUŠEK  V BOŘISLAVI