FK Bechlín - Sokol Háj 0:3

17.03.2012 20:29

Slepej holub našel zrno.

Promiňte mi moji mírně nespisovnou češtinu, ale jak jinak trefněji popsat vstřelení branky našeho pleyera Bohumila Nohejla.Jeho gólový půst, ukončila střela z velkého vápna, kdy sice s tečí domácího hráče, ale přesto skončil balón za zády brankáře FK Bechlín.Skóre utkání ale otevřel už ve 32 min. zápasu Martinec, hra byla do té doby vyrovnaná a odehrávala se spíše uprostřed hřiště.Naši hráči postupně zvyšovali tlak a ten vyvrcholil již zmíněnou trefou Nohejla.V poločase se ukázalo, že stejně jako naše mužstvo, tak i hráči Bechlína byli v poslepované sestavě.Po dohodě jsme doplnili jejich oslabený tým Kubáskem S seniorem (útok) a Markem Jobem (branka).Zkraje to možná vypadalo že jsme jim vlastně dali dvě kukačky do jejich hnízda.Ale naši borci to brali zodpovědně.Nejdříve se snažil Kubásek vykoupat Šlechtu v brance, ten se ale nedal, vychytal trenérovu šanci a ukázal mu dlouhý nos (z radosti).Poté se řítil Balog na Jobovu branku, s viditelným cílem zavěsit, Job správně vyběhl, ale protože se ani jeden v běhu nezastavil, nastal střet připomínající srážku dvou vagónů, naštěstí bez následků.Michal Kubásek se ale přeci jen prosadil proti "brankáři domácích" a hlavou upravil na konečných 0:3.Přátelskou atmosféru na hřišti i mimo něj tento výsledek nijak neohrozil a tak jsme si po zápasu mohli pochutnat na dobrých klobáskách a pivu, poté jsme se vypravili směr domov.Poděkování patří samozřejmě Fk Bechlín a těšíme se na případnou další spolupráci.

Foto ze zápasu na rajčeti sokolhaj.rajce.idnes.cz/ nebo viz. odkazy

Sestava

1pol.Job, 2pol.Šlechta,Folkert Kubásek S Moldavčuk Staněk Ulehla,Kastl Martinec Nohejl Brunclík Kadeřábek,Balog Kubásek M

Branky : Martinec, Nohejl, Kubásek M

 

 

 

Foto týmu