1.FC Dubí - Sokol Háj 0:0

05.03.2012 11:40

Naše skóre na tomto turnaji je 6:29.Branek které jsme dali je opravdu málo a je to hlavně známka toho, že náš útok je mírně řečeno v tomto směru impotentní.I když se nedá říci, že by o šance byla nouze, ale prostě se nedaří dopravit balón do soupeřovi branky.Také ve včerejším zápase jsme měli více ze hry a už to několikrát vypadalo na to, že si chlapci ožíví zvyk, který běžně doprovází vstřelená branka.Nestalo se.Ať to byl Balog, který šel sám na branku soupeře a nedal, nebo po vydařeném pase od Mastíka si Martinec zpracoval míč na velkém vápně ,ale k zakončení se nedostal.Také Brunclík měl velkou šanci, ale nebylo mu souzeno.Podle názoru okolo stojících diváků měl náš tým zvítězit, ale za dané situace je i bezbranková remíza posunem v před.Oproti minulým zápasům, kdy jsme hráli hlavně poločasy bez branek, se nám v druhých polovinách nedařilo tyto výsledky udržet a dostávali jsme zbytečné branky, které nás dostávali do kolen.Snad se některému z pánů pleyerů podaří protrhnout naší střeleckou smůlu a vykouzlí na tvářích našich borců tolik potřebné výrazy radosti.Tak hlavy vzhůru a Háj do toho.

Sestava

Job,Zajpt Homolka Moldavčuk Staněk Kubásek S,Kastl Nohejl Martinec,Kubásek M Balog,Mastík Brunclík