Novinky

UPOZORNĚNÍ

04.04.2012 21:29
Mistrovské utkání mezi, Duchcov B - Sokol Háj, bude sehráno 7.4.2012 (v sobotu) od 10:30 .

Sokol Háj - Baník Ohníč 3:2

31.03.2012 20:52
Psát o tomto vítězství jako o zaslouženém, by nebyla úplně pravda.První poločas byl ale velmi vyrovnaný, ujali jsme se vedení po krásné akci a zakončení Baloga.Hostům se podařilo záhy vyrovnat a tak se začínalo od znovu.Jenomže Ohníč dostal první bonus od hlavního rozhodčího v podobě pokutového...

Srbice B - Sokol Háj 1:1

24.03.2012 19:42
Zřejmě v duchu rčení, první vyhrání z kapsy vyhání, přistoupili naši borci k tomuto zápasu.První poločas provázela řada nepřesností, která vedla k nervózním projevům některých hráčů.Sice jsme se předvedli několika dobrými šancemi, ale Srbická branka byla pro nás zakletá.Trenér pobíhal u postranní...

ZAČÍNÁME SE SRBICEMI B

21.03.2012 21:19
Dne 24.3.2012 zahájíme jarní část okresního přeboru se Srbicemi B.Zápas začne ve 13 hodin, neváhejte a přijedte podpořit naše borce.