Sokol Háj - Sokol Bořislav 5:2

30.03.2013 19:51
První poločas přinesl nejen branky, ale také řadu dalších příležitostí ze kterých jsme mohli poločasových 4:0 minimálně dalšími třemi góly navýšit. Ale hezky po pořádku. Už v páté minutě rovlnil síť střelou z velkého vápna Mutl. Poté Bechyňský v desáté minutě navýšil na dva nula. Po nařízené penaltě se jako exekutor představil opět Bechyňský a nezaváhal  3:0. J. Nohejl se také prosadil a po pěkné akci přidal čtvrtou branku.Dále se dohrávalo více na půli soupeře.                                                                                                                                                                   Druhý poločas přinesl větší aktivitu borců z Bořislavi a na úvod se jim podařilo překonat do té doby promrzlého Joba. Naši chlapci se stáhli a místo aby hráli ve větším klidu tak se připravovali svými chybnými přihrávkami o balón. Naopak hosté se stále častěji dostávali do našeho velkého vápna bez větších potíží a nakonec se jim podařilo vtřelit další branku 4:2.Ale přeci jen se z naší strany předvedli některé pěkné kousky.Tak například tvrdá střela B Nohejla roztrhla síť, ale škoda že jen tu za brankou. Další pěkný kousek předvedl vystřídavší Mastík. J Nohejl mu náherně namazal před prázdnou branku, kdy stačilo Mírovi pouze nastavit nohu a bylo by. Jenomže než se přenesla informace z hlavy do té nohy tak mu míč projel klasickými houslemi. Ruce na hlavách přihlížejících diváků jen dokreslili tuto úsměvnou situaci. Také Bechyňskému se podařilo několikrát vytvořit u početné části hájských fandů srandovní tváře, především pro jeho zarputilost se kterou se několikrát pokoušel po samostatných únicích překonat brankáře hostí.  Ale nakonec se mu přeci jen podařilo vstřelit hattrick a upravit tak na konečných 5:2.