Sokol Háj - Kostomlaty 3:1

25.09.2011 18:14

Stejně tak jako má Praha orloj, Paříž Louvre a Londýn Big Ben, tak i my se máme za čím vypravit.Sice to není pamětihodnost, ale ve výsledku jde člověk domů stejně spokojen jako po zhlédnutí těchto unikátů.Řeč je samozřejmě o návštěvě našeho fotbalového stánku, ve kterém se odehrál sobotní zápas mezi Sokolem Háj a Kostomlaty.Utkání začalo o trochu dříve, takže ti diváci kteří přišli na třetí hodinu, neviděli úvodní branku, vstřelenou Tomášem Martincem 1:0.Druhá branka na sebe nedala dlouho čekat, Stanislav Kubásek ml. namazal Martinovi Homolkovi a ten nezaváhal 2:0.Hra měla spád a stále se bylo na co dívat.Na Kostomlaty se valil jeden útok za druhým a hráči hostí měli problémy ve všech činnostech.První poločas skončil výsledkem 2:0, řada neproměněných šancí mohla navýšit skóre, ale i tak byli diváci a samozřejmě i hráči spokojeni s převedenou hrou.Částečné uspokojení vedlo k polevení aktivity ve druhém poločase, kdy se i Kostomlaty dostávali stále častěji před naši branku.Ale opět se ke slovu dostali domácí hráči, Jiří Balog vybídl krásnou přihrávkou Martina Homolku, před brankou se tento hráč umí pohybovat a ví co s míčem, 3:0.Ale přeci jen se podařilo hostujícím  Kostomlatům, které přijely se značně omlazeným týmem, vstřelit branku.3:1.Na celkovém dojmu to ale nic nezměnilo a diváci odcházeli domů spokojeni.Podle slov trenéra se druhá půlka odehrála bez úvodní koncepce a hráči se nechali ukolébat, ale i tak je vidět velký pokrok ve hře a disciplinovanost hráčů ,kterou jim trenér Stanislav Kubásek st. vtiskl.

Chlapci děkujem a už se těšíme na další zápasy.