Slovan Sobědruhy - Sokol Háj 0:2

07.04.2013 10:46
Na úvod článku ke včerejšímu zápasu, se patří nejprve poděkovat fanouškům, kteří se i přes velkou zimu vypravili podpořit naše borce. Rozhodně nemuseli litovat, protože se bylo na co koukat.Chlapci na hřišti se snažili a to nejen díky slovní podpoře od B.Nohejla, který by mohl být z fleku vynikajícím kynologem, protože jeho povely jako dojeď ho, zaber, předběhni ho, atd. by měli v tomto oboru určitě úspěchy. První velkou tutovku jsme sledovali v podání J.Nohejla, který se po individuální akci dostal ke střele, jenomže balón bravurně vyrazil na břevno domácí brankář.Střelcem naší první vstřelené branky byl J.Mutl,  podařilo se mu tak ve druhém zápase za sebou skórovat.V dalších loženkách jsme tolik štěstí neměli.Např. Brunclíkovo sólíčko mohlo skončit jeho gólovým zakončením, jenomže se rozhodl přihrávat na podle jeho slov lépe postaveného J.Nohejla, ale tomu se nepodařilo navýšit.Ještě se musím trochu pozastavit nad úlohou posledně jmenovaného hráče.Myslím, že by ho všechny renomované automobilky chtěli mít ve svých stájích, protože jeho zrychlení z nuly na sto je záviděníhodné.Díky němu se dostává často k dobrým příležtitostem, ale zatím se mu je nedaří proměňovat tak, jak by určitě chtěl. Přesto neztrácel chuť ke hře a když se nedařilo jemu tak pobídl svojí přihávkou Brunclíka ten nepohrdl a proměnil.Svojí druhou nulu vychytal Thorand a zasloužil se tak o další vítězství v řadě.
Thorand, Homolka Kubásek S. Nohejl B. Staněk, Nohejl J. Brunclík Fujava Mutl, Kubásek M. (Siřiště) Bechyňský (Špringl)
Ulehla
Branky