MP CUP Sokol Srbice - Sokol Háj 3:0

20.01.2013 13:28
Vstup do turnaje pro nás nebyl úplně ideální, sice jsme už úvodu ohrozili branku soupeře, ale z naší strany to bylo na dlouho vše. Naopak Srbičtí nás svými výpady často zlobili, pobíhali kolem naší branky jako děda Mráz v populární ruské pohádce okolo Nastěnky a tak se zima k Markovi Jobovi ani pořádně nedostala. Přeci jen se ale domácím zadařilo a vstřelili úvodní gól. K další brance dopomohl Srbicím pomezní rozhodčí, kterému mráz zřejmě dýchl na brýle tak, že přehlédl regulérní dvoumetrový ofsajd.Pro provinilého hráče už to nebyl problém obstřelit našeho golmana.
Druhý poločas přinesl střídání na obou stranách, my jsme vystřídali Thoranda za Joba a Siřištěho za Bechyňského.Soupeř vytrejdoval celý tým. Čerstvé Srbice už v páté minutě navýšili na tři nula a nám už nebylo souzeno s výsledkem cokoli udělat.
V dalším kole turnaje narazíme na Košťany.
Job (Thorand),Zajpt Kubásek Moldavčuk Havelka, Bechyňský (Siřiště) Brunclík Nohejl B. Staněk, Kubásek Nohejl H.
Foto ze zápasu na rajčeti