MARIUS PEDERSEN CUP 2013

14.12.2012 20:38
Po roce, jsme opět rádi využili možnosti zúčastnit se  kvalitně obsazeného turnaje v Srbicích.V minulém ročníku jsme sice obsadili poslední místo, ale s předvedenou hrou jsme se rozhodně neztratili mezi týmy z vyšších soutěží. I v dalším ročníku změříme síly jednak s našimi sousedy Baníkem Osek a  TJ Hrob, ale také se Sokolem Srbice, Sokolem Košťany, TJ Oldřichovem nebo s SK Hrobce. Samozřejmě oceňujeme i pečlivou práci organizátorů tohoto turnaje kteří dokážou vytvořit pro všechny velmi dobré podmínky.Pro naše fanoušky tu bude příležitost vyvézt svoje drahé polovičky na shoping do Olympie a sami se v klídku podívat na některý z mačů.
 Na našem webu je záložka pro tento turnaj, najdete v ní rozpis našich zápasů ale v levém rohu se po kliknutí můžete podívat na kompletní rozpis a také aktuální tabulku.
Turnaj pro nás začíná 19.1.2013 od 15:00
Těšíme se opět na vaši podporu