Hvězda Trnovany - Sokol Háj 0:1

14.04.2013 18:34
Vítězství nad Hvězdou Trnovany, bylo nejen z pohledu diváků úplně přesvědčivé a některé akce domácích hrozili minimálně vyrovnávací brankou. My jsme šli  po dorážce Bechyňského do vedení. Dvě velké šance Mutla měli také gólový nádech, ale dnes mu nebylo souzeno. A jak bylo již výše popsáno, přišli také velké chvíle Trnovan a někdy to opravdu dost zavánělo gólem. Naštěstí se ale podařilo našim borcům udržet jednobrankový náskok až do konce.                                                                                                                                                       To nejlepší nám přinesly až poslední chvíle zápasu.Domácí zahrávali rohový kop a zřejmě jejich poslední šanci přišel podpořit také jejich brankář. Jenomže  míče se po chybě v rozehrávce zmocnil Havelka a už si to žene i s míčem na polovinu soupeře. Protože ho nikdo neatakoval a pokřik nejen z tribun zněl zabal to, pelášil si to pořád dál. Jenomže když doběhl do velkého vápna, zjistil že branka je prázdná, to ho vykolejilo a míč zasekl. Spolu s ním se řítili i Špringl a Cáder a také jeden z vracejících se domácích obránců. Havelka vyhodnotil situaci po svém a nepochopitelně přihrál na Špringla, tomu se míč zamotal mezi nohy a pro jediného z bránících už nebyl problém naší MEGATUTOVKU zneškodnit. Tito chlapci jistě prominou ale kdyby se tato situace dostala na veřejné sítě, jistě by trumfla ve sledovanosti i  PSY - Gagnam style.
Sestava - Job, Homolka Zajpt Havelka Staněk, Brunclík Mutl Siřiště Kubásek S, Bechyňský (Špringl), Kubásek M (Cáder)
                  Thorand
Branka - Bechyňský