FK Hostomice - T.J.Sokol Háj 2:1

01.05.2017 21:09

Více zde: https://www.sokolhaj.cz/news/t-j-sokol-haj-tj-banik-osek-3-1/
Slovo "brejk" mohli klidně vymyslet v Hostomicích a každý kdo byl na zápase, by mohl jen souhlasit.Hned při prvním  samostatném úniku, se domácí ujali vedení, pomezní rozhodčí citlivě posoudil ofajdovou past a už to bylo 1:0. Vzápětí Mutl připravil pro Kastla velkou příležitost pro vyrovnání, zdánlivě ztracený balón Jarda vybojoval a centr do vápna sice nachází Martina, ale nezadařilo se. Tato situace jakoby předurčovala další vývoj v tomto zápase. Nám se nedařilo ve vyložených situacích a domácí se dostávali do dalších brejkových příležitostí.Při jedné z nich se vyznamenal Kouba, když dobře přečetl hru a šel útočícímu naproti. Ještě Homolka mohl trestným kopem srovnat, ale jeho technickou střelu Hostomický brankář zneškodnil. A tak, jak se říká nedáš dostaneš, opět zůstávají zadní vrátka otevřená a už je to 2:0. Monolog v šatně o poločase, přinesl do našich řad přeci jen větší aktivitu, ale když se nám ani na počtvrté z jedné šance nepodaří míč protlačit!!! do branky, take se opravdu nedá nic dělat.  No a protože jsme se jako střelci moc nepředvedli, tak se musel o korekci výsledku zasloužit opět  domácí  hráč. Nedá se nic dělat, někdy se prostě nedaří. No a na závěr snad jen poděkování hlavnímu rozhodčímu, který nás v zápase s Trnovanami vyškolil v turistice a prohlídce blízkého okolí stadiónu na Hvězdě, při hledání zakopnutých míčů. A v tomto nás "vesničany" poučil o tom, že kosa ze zadu na hráče bez míče se ohodnocuje pouze výrazně zvýšeným obočím na faulujícího, ale ostatní prohřešky, jako třeba mluvení, je třeba trestat tvrdě. A  to i za cenu vyloučených. Ano, někdy je morální újma zřejmě horší, než fyzická....
Kouba Lukáš [K],Siřiště Petr,Homolka Martin,Fujava Jan,Kubásek Stanislav,Mutl Jaroslav,Bechyňský Milan,Gabčo Ladislav,Kastl Martin,Steiger Miroslav,Zajpt Petr,Staněk Martin, Herák Patrik,Job Marek,Račkovič Roman