Duchcov B - Sokol Háj 2:0

03.04.2022 07:15
Přesto, že jsme nebyli v tomto zápase horším týmem. Tak se nám nepodařilo zůročit brankové příležitosti, především break Polcara  v úvodu utkání, samostatný únik Malíka. Ve druhé půli se neujala ani dalekonosná střela opět Polcara a ani Staňkovo krásně provedený trestný kop z dvaceti metrů si nenašel cíl.  Se všemi výše zmíněnými příležitostmi si skvěle poradil domácí Thorand. Nejprve dobrým vyběhnutím zmařil únik Malíka, velmi dobře si poradil s těžkou střelou od Polcara a později se skvělou robinsonádou zaskvěl i při vyslané bombě Staňka. Nutno podotkout, že tento hráč působil dříve i v našem týmu a kdyby si počínal v naší brance tak jako v té duchcovské včera, nemuseli jsme hrát dnes "prales" :-)))

# P JMÉNO ŽK ČK
1 B Senický Martin